سوپرمیکرو اچ پی

سوپرمیکرو اچ پی طول هر کدام از این لوله‌ها ۴۰ سانتی‌متر است و سوپرمیکرو اچ پی برایsupermicro زیباتر دیده شدن با روکشی پوشانده شده‌اند. کمپانی تایوانی Enermax از جدیدترین فن‌کولر پردازنده با نام LiqFusion رونمایی کرد.سوپرمیکرو اچ پی این محصول به طور کامل هم روی بدنه و هم پره‌ها به LEDهای رنگی مجهز شده است. موتور پمپ این فن‌کولر بر supermicroخلاف سایر نمونه‌های موجود در بازار، سوپرمیکرو اچ پی روی فن قرار نگرفته است و به لوله‌های انتقالی متصل می‌شود.

Enermax LiqFusion AIO CPU Cooler

این نرم‌افزارها سوپرمیکرو اچ پی شامل Aura Sync کمپانی ایسوس، RGB LED کمپانی ازراک، Mystic Light Sync کمپانی ام اس آی و RGB Fusion کمپانی گیگابایت هستند. این بلوک به یک نشانگر جریان نیز مجهز است که امکان مشاهده‌ی نحوه‌ی کارکرد آن راsupermicro برای کاربران فراهم می‌کند. سوپرمیکرو اچ پی علاوه بر آن، LED های رنگی LiqFusion هم به طور جداگانه قابل دست‌یابی است. این محصول نه فقط با کنترلر Enermax، بلکه با سایر کنترلرهای موجود در بازار سوپرمیکرو اچ پی نیز به خوبی سازگاری دارد.

Enermax LiqFusion AIO CPU Cooler

رادیاتورهای مناسب برای فن‌کولر Enermax LiqFusion

http://www.parhoonjam.irاین فن‌کولر، ۰.۶۷۳ تا ۶.۲۸ میلی‌متر آب، فشار ایستا تولید می‌کند؛ بنابراین باید سوپرمیکرو اچ پی بتواند بیشتر بار حرارتی این رادیاتور را به خوبی مدیریت کند. انرمکس در حال حاضر تنها یک رادیاتور ۲۴۰ میلی‌متری آلومینیومی را برای این فن‌کولر معرفی کرده است. supermicro سوپرمیکرو اچ پی این رادیاتور ۱۲۰ میلی‌متر عرض، ۲۷۲ میلی‌متر طول و تنها ۲۷ میلی‌متر ضخامت دارد. سوپرمیکرو اچ پی یک جفت فن ۱۲۰ میلی‌متری که با سرعت ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دور در دقیقه فعالیت می‌کند و سوپرمیکرو اچ پی از فناوری Enermax Twister Bearing بهره می‌برد، سوپرمیکرو اچ پی در آن تعبیه شده است.

Enermax LiqFusion AIO CPU Cooler

supermicroسوکت‌های سازگار با LiqFusion

 به این ترتیب، سوپرمیکرو اچ پی افرادی که سیستم مجهز به پردازند‌ه‌ی سوپرمیکرو اچ پی  AMD Ryzen Threadripper در اختیار دارند، باید به دنبال خرید فن‌کولر دیگری باشند. فن‌کولر Enermax LiqFusion از سوکت‌های LGA کمپانی سوپرمیکرو اچ پی اینتل شامل 2066، 3-2011، 2011، 1366، 1156، 1155، 1151، 1150، 775 و از سوکت‌های کمپانی سوپرمیکرو اچ پی AMD شامل FM1 ،FM2 ،FM2+ ،AM2 ،AM2+ ،AM3 ،AM3+ ،AM4 پشتیبانی سوپرمیکرو اچ پی می‌کندsupermicro.